czwartek, 30 stycznia 2014

Tym razem wycieczka osobistaCałkiem niedawno poznałam niezwykłą dziewczynę – wszędzie jej pełno; przyjdziesz na koncert – jest, zajrzysz na spotkanie z pisarzem lub aktorem – też ją spotykasz, warsztaty fotograficzne – proszę bardzo – uczestniczy. Mało tego, nawet, jak ci się nie chce wyruszyć z domu, to ona gdzieś bywa. Jak to robi, nie wiadomo, ale zawsze uśmiechnięta, uprzejma, porozmawia, coś ciekawego opowie albo tylko mignie z daleka pochłonięta rozmową z paczką znajomych.
Tak widzę Kasię – zawsze w ruchu, zawsze wśród ludzi, choć domyślam się, że nie zawsze ma na to siłę, często trudno jej wyruszyć z domu, miewa trudne chwile, ale radzi sobie z nimi.
I o tym ta dziewczyna, a właściwie młoda kobieta, pisze w swoim blogu „Mój kawałek przestrzeni”. Zajrzyjcie tam, znajdziecie się w świecie Kasi, jej wierszy i przemyśleń.
Teraz postawiła przed sobą kolejne wyzwanie – zgłosiła się do konkursu na Blog Roku. Konkurencja duża, ale odważna Kasia stawia czoło wyzwaniu.
Jeśli jej blog wyda się wam bliski sercu i wart poparcia, możecie zagłosować na niego. Należy wysłać na numer 7122 SMS o treści A00639.  
Koszt SMS - 1,23 zł brutto. Każdy głosujący może wysłać tylko jeden głos na wybrany blog.
Zasady głosowania w linku.
Zapomniałabym dodać, że głosować można od 30 stycznia do 6 lutego.  

6 komentarzy:

 1. I żeby teraz wszystko ruszyło jak Lawina.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma też wspaniałego ojca na którego zawsze może liczyć !
  Zagłosowałem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chciałam zdradzać wszystkich rodzinnych sekretów.

   Usuń
 3. Dziękuję bardzo... będzie ciężko, ale walczymy do końca jak zawsze... :)

  OdpowiedzUsuń