wtorek, 23 lipca 2013

Kilka słów zamiast wstępu

Od kilku lat prowadzę tradycyjną kronikę, w której opisuję wędrówki po Górach Świętokrzyskich, ich bliższych i dalszych okolicach. Wycieczkowi koledzy namawiają mnie na pisanie bloga na temat naszych wędrówek, więc zaczynam działalność. Jako autorka bloga daję sobie prawo do pisania o czym zechcę. Zamierzam dołączać zdjęcia swoje i kolegów, jeśli podrzucą mi teksty, też nie będę się przed nimi bronić.
To - w drogę! Blogu, ruszaj!

5 komentarzy:

 1. I bardzo dobrze... szerokiej nie asfaltowej drogi.
  Podoba mi się forma i treść. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obejrzałem na razie kilka postów i jestem pod ogromnym wrażeniem. Kocham nasze okolice i dlatego tym bardzie jestem wdzięczny za to, że odkryto przede mną ten "wirtualny" raj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło mi, że zaglądasz. Zapraszam do dalszych odwiedzin i liczę na uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog, trafiłem na niego szukając miejscówek do fotografowania w województwie Świętokrzyskim. Zapraszam do mojego bloga http://sabkon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pragnę wyjaśnić, dlaczego ten wpis - pierwszy na blogu jest teraz po innych rzekomo wcześniejszych. Są to wpisy, które znajdowały się na innej stronie, gdzie przez ponad pół roku zamieszczaliśmy nasze relacje wycieczkowe. Ostatnio ta strona jest niedostępna, więc postanowiłam odzyskać z moich archiwów kilka, może więcej, dawnych wpisów. Będą się pojawiać z datami opisywanych wycieczek, czyli blog odzyska swoją "prehistorię".

  OdpowiedzUsuń